amasya ,yeşil yenice, kasabası, kiraz, gölbaşı
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Amasya - MerkezAmasya - Merkez
YEŞİLYENİCEYEŞİLYENİCE
MahallesiMahallesi
wwwwww
.yesilyenice..yesilyenice.
comcom

Takip Edin Takip Edin

Basın Bülteni Basın Bülteni

Radyo Radyo

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

CanlıCanlı Yayın Yayın
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın
İletişimİletişim Formu Formuinfo@yesilyenice.com

Amasya Haber Amasya Haber


Amasya Belediyesi Amasya Belediyesi

Gezginler Top 10 Gezginler Top 10

Reklamlar Reklamlar

Memurlar Memurlar

TRT TÜRKÜ TRT TÜRKÜ

SEVGİLİ YENİCELİLERE ÖZEL BİR DUYRU

Sevgili Yenicelilere Özel bir duyru


defa gösterilmiştir

Bir yeniceli olmaktan gurur duyuyorum ne kadar yeniceden uzaklarda da olsam elimden geldiğince yenicemizi tanıtmaya yardımcı oluyorum.

Sizlerden de katkıda bulunmanızı  rica ediyorum. bir laf vardır (tilkinin dönüp dolaşacağı kürkcü dükkanıdır) birgün gelecek çoğumuz yine ayrıldıgımız yeşil yeniceye döneceğiz, dönmzesekte geçmişimizi unutmamak için ara sırada olsa yenicemizi ziyaret edeceğiz ne kadar güzel ve hoş bir yenice olursa etrafımızdaki komşulara işte ben bu köyde dogdum ve büyüdüm derken gurur duyarak demeliyiz. ben çocukluğumu geçirdiğim köyümü asla unutmuyorum her yıl köyümü ziyaret etmeye çalışıyorum ve internet üzerinden köyümüzün adına site açarak resimler ekleyerek bilgiler vererek köyümüzü tanıtmaya  çalışıyorum                                                                                                                                                                                                                                                                                siteye üye olan yeniceli arkadaşlar bazı sözler yazmışlar  ama bu iş uzaktan konuşmakla olmuyor birazda taşın ucundan siz tutun bakalım, bu iş yardımlaşmakla olur insanlar bir birlerini unutmaması için çok güzel hazırlanmış bir site hemde direk köyün ismini taşıyor www.yesilyenice.com  sadece türkiyede bizim kasaba yok yeşil yenice adında biz erken davranıp ismi tescillemişiz sizlerden tek ricamız bu siteyi tanıdıgınız tüm yenicelilere önermek ve yardımcı olmalarını istemek, videolar yükleyebilirsiniz, resimlerinizi ekleyebilirsiniz uzaklarda olan akrabalarınız bu site içinde sizleri görebilirler resimlere bakabilirler.

 

Kadir Özel

Site yöneticisi

kadirozel@gmail.com

YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0264

© 2022 yesilyenice.com
Yeşil Yenice Mahallesi Web Sitesine Hoşgeldiniz. http://www.yesilyenice.com

Tam Ekran